
Акумулятор 20 В, літій-іон, 6.0 Ач, індикатор рівня заряду INTERTOOL WT-0342
2 300 ₴
- В наявності
- Код: WT-0342
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0342
| Напруга | 20 В |
|---|---|
| Сумісність | інструмент STORM 20В |
| Тип | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 6.0 Ач |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,050 кг |
| Об'єм | 0,001175 куб.м |
Опис
Акумуляторна батарея WT-0342 підходить для використання з будь-яким акумуляторним інструментом INTERTOOL - 20 В. Здатна забезпечити живленням широкий спектр інструментів: шурупокрути, лобзики, перфоратори, шабельні пили, ліхтарі і багато іншого. Не важливо чим ви користуєтесь - батарея універсальна і підійде до будь-якого інструмента з серії 20 В!
Li-ion акумулятор, ємністю 6.0 Аг
Li-ion батареямає ряд переваг, вирізняється високою ємністю, низьким рівнем саморозряду і відсутністю "ефекту пам'яті". Ви зможете виконувати підзарядджання акумулятора в будь-який момент і на будь-якому рівні залишкового заряду.
Безпечна робота
В аккумулятор встроена защитная электроника, которая предупреждает перегрев, перезаряд и глубокую разрядку:
- При досягненні критично малого рівня заряду, двигун встановленого інструмента автоматично зупиняється.
- Захист від перевантаження також автоматично вимкне інструмент при досягненні критичного навантаження на двигун.
- Коли температура батареї стане критично високою, інструмент вимкнеться. Для подальшої роботи зачекайте 20-30 хвилин для охолодження батареї.
Індикатор рівня заряду
Для контролю рівня заряду на корпусі акумулятора розташована кнопка, натиснувши на яку ви швидко визначите залишковий заряд батареї. У випадку необхідності зможете вчасно поставить батарею на підзарядку чи замінити акумулятор в інструменті.
Li-ion акумулятор, ємністю 2.0 Аг
Li-ion батареямає ряд переваг, вирізняється малою вагою (0,4 кг), низьким рівнем саморозряду і відсутністю "ефекту пам'яті". Ви зможете виконувати підзарядджання акумулятора в будь-який момент і на будь-якому рівні залишкового заряду. Li-ion батареямає ряд переваг, вирізняється малою вагою (0,4 кг), низьким рівнем саморозряду і відсутністю "ефекту пам'яті". Ви зможете виконувати підзарядджання акумулятора в будь-який момент і на будь-якому рівні залишкового заряду.
Li-ion акумулятор, ємністю 2.0 Аг
Li-ion батареямає ряд переваг, вирізняється малою вагою (0,4 кг), низьким рівнем саморозряду і відсутністю "ефекту пам'яті". Ви зможете виконувати підзарядджання акумулятора в будь-який момент і на будь-якому рівні залишкового заряду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 20 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.688 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обсяг | 0.001051 м. куб |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 2 300 ₴

