Новинка


Генератор бензиновий 3.2/3.5 кВт, 220 В, 18 л, ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1135
15 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-1135
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1135
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Об'єм двигуна | 223 куб.см |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 18 л |
| Витрата палива | 0,36 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | до 12 ч |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Габаритні розміри | 610х450х470 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 48,500 кг |
| Об'єм | 0,129015 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 11 хв |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Обсяг | 0.252126 м. куб |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 0.54 р/годину |
| Тип двигуна | SFE 390E. Одноциліндровий чотиритактний дизельний двигун з верхнім розташуванням клапанів і повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний, електронний |
| Паливо | Неетилований бензин |
- Ціна: 15 900 ₴

