
Диск по деревині із твердосплавними напайками 125*22.2 3Т на кутову шліфувальну машину. INTERTOOL CT-3014
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: CT-3014
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ CT-3014
| Вага | 0,195 кг |
|---|---|
| Об'єм | 0,000160 куб.м |
Опис
Диск діаметром 125 мм створений для швидкого різання різноманітних деревомістких матеріалів. Виготовлений з високоякісної сталі, марки 50. Він має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним інструментом для різноманітних будівельних і ремонтних робіт. Призначений для використання з кутовими шліфмашинами (болгарками) з високою швидкістю обертання до12 200 об/хв.
Переваги
- Забезпечує ефективне різання дерева, бруса, ламінату, ДВП, ДСП;
- Конструкція з надміцної сталі 50, витримує високі навантаження при різанні;
- Зубці з напайками із карбіду вольфраму (сплав YG8), твердістю 90 HRC;
- Диск зберігає свою гостроту, навіть при тривалому використанні та різанні твердих порід деревини.
Ефективне різання
Диск має три зубці з геометрією АТВ, що зменшує ймовірність зазорів і сколів на краях розрізу, забезпечуючи чистий і рівний розпил. Така форма також допомагає знизити тертя між диском і деревиною, що сприяє легкому розрізу. Ширина пропилу становить 3,5 мм.
Зносостійкий
Диск із карбід-вольфрамовими напайками дозволяє легко проникати в матеріал, твердість різальних зубців досягає 90 HRC. Має стійкість до швидкого зносу, що зменшує необхідність у частій заміні диска. Також диск здатний робити розріз в деревині з наявністю цвяхів, шпильок тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна швидкість обертів | 7600 об/хв |
| Обсяг | 0.000444 м. куб |
| Тип | "корал" |
| Товщина диска | 13 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 188 ₴

