Акція


Акумуляторний паяльник PROFI-TEC PWM20BL POWERLine (2×PT2040EP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
3 970 ₴
- В наявності
- Код: 007608
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний паяльник PROFI-TEC PWM20BL – це потужний, який інструмент використовується для монтажу трубопроводів з поліпропілену, дозволяє отримати міцне з’єднання, виключити протікання та мікротріщини.
Особливості акумуляторного паяльника PROFI-TEC PWM20BL:
- Рівномірна та стабільна теплопровідність;
- Швидке нагрівання;
- Інтелектуальний та точний цифровий дисплей;
- Автоматичний контроль температури;
- Відображення температури в реальному часі;
- Завдяки антипригарному покриттю пластик не буде налипати до зварювальних насадок;
- Надійний хват та зручність в користуванні досягається завдяки компактним розмірам та прогумованій рукоятці;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Матеріал: | АБС пластик, метал |
| Підходить для: | PPR / PB / PE труб |
| Діапазон робочої температури: | 350 – 400 С° |
| Діапазон регулювання температури: | 10 С° |
| Час нагріву: | від 3 секунд |
| Діаметр зварювальних насадок: | 20 / 25 / 32 мм |
| Вага з батареєю 6 Аг: | 1,4 кг |
| Вага нетто/брутто: | 0,5 / 2,8 кг |
| Габарити упаковки: | 295×120×95 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний паяльник PROFI-TEC PWM20BL;
- Зарядний пристрій;
- Акумулятори PT2040EP (4.0 Аг) ×2;
- Зварювальні насадки (20/25/32 мм);
- Набір інструментів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Сумка для траспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 3 970 ₴


