Новинка


Акумуляторний секатор PROFI-TEC PES20BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
2 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006649
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний секатор PROFI-TEC PES20BL – це зручний садовий інструмент, який використовується для обрізки молодих пагонів і тонких гілок дерев і чагарників, як плодових, так і декоративних, при зборі врожаю винограду, догляді за садовими квітами і т.д.
Особливості акумуляторного секатора PROFI-TEC PES20BL:
- Розмір ріжучого отвору регулюється в двох положеннях для різання різних розмірів гілок;
- Леза виготовлені з високовуглецевої сталі, завдяки чому забезпечують високу ріжучу здатність;
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виконанню інтенсивних завдань;
- Надійний хват та зручність в користуванні досягається завдяки компактним розмірам та прогумованій рукоятці;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Тип ножа: | односторонній |
| Матеріал леза: | високовуглецева сталь |
| Кількість положень розкриття лез: | 2 |
| Діаметр різу: | 30 / 45 мм |
| Вага нетто / брутто: | 0,7 / 1,1 кг |
| Габарити упаковки: | 450×220×190 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний секатор PROFI-TEC PES20BL;
- Комплект змінних лез;
- Абразивний точильний камінь;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Сумка для транспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 2 366 ₴

