Акція


Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT4080XM X-MAX для PCWM16040 (40 В | 20 В, 8.0 Аг)
3 790 ₴
- В наявності
- Код: 006945
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT4080XM – високоефективне джерело живлення, створене для роботи зі зварювальним апаратом PROFI-TEC PCWM16040. Вона гарантує тривалий час автономної роботи та стабільну продуктивність, навіть за умов інтенсивних навантажень.
Особливості акумуляторної батареї PROFI-TEC PT4080XM:
- Напруга 40 В під час пікових навантажень і 20 В у стандартному режимі роботи дозволяє батареї ефективно адаптуватися до різних умов експлуатації;
- Ємність 8.0 Аг забезпечує акумулятор значним запасом енергії, що дозволяє виконувати тривалі завдання без необхідності частої підзарядки;
- Технологія X-MAX забезпечує максимальну ефективність, підвищену потужність для енергоємного обладнання, включаючи зварювальні апарати;
- Літій-іонна технологія забезпечує стабільну продуктивність, відсутність ефекту пам’яті та мінімальний рівень саморозряду.
Акумуляторна батарея PT4080XM із лінійки X-MAX сумісна з усіма інструментами PROFI-TEC серії POWERLine, забезпечуючи стабільну та ефективну роботу.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Пікова напруга акумулятора: | 40 В |
| Ємність акумулятора: | 8,0 Аг |
| Габарити упаковки: | 150×90×80 мм |
| Вага нетто / брутто: | 0,98 / 1,2 кг |
| Гарантія: | 6 місяців |
Комплект поставки:
- Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT4080XM;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 3 790 ₴





