Акція


Акумуляторний імпульсний гвинтоверт PROFI-TEC PID1820BL POWERLine (2×PT2520MP (2.5 Аг), зарядний пристрій)
4 266 ₴
- В наявності
- Код: 007048
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний імпульсний гвинтоверт PROFI-TEC PID1820BL – це потужний та компактний інструмент для закручування та відкручування різьбових з’єднань на болтах та гайках, підходить для роботи з дерев’яними конструкціями, металевим профілем та профнастилом, а також висотних монтажних робіт.
Особливості акумуляторного імпульсного гвинтоверта PROFI-TEC PID1820BL:
- Безщітковий двигун витримує підвищені навантаження і потребує мінімального техобслуговування;
- Наявність ударного механізму забезпечує максимальну продуктивність;
- Для зміни напрямку обертання передбачено функцію реверсу;
- Імпульсний механізм забезпечує високий крутний момент (180 Нм);
- Регулювання кількісті обертів та частоти ударів;
- Легка вага та ергономічний дизайн для зручності користувача;
- Світлодіодне підсвічування робочої зони;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Діаметр хвостовика: | 1/4″ |
| Максимальний крутний момент: | 180 Нм |
| Регулювання крутного моменту: | 50 / 100 / 170 / 180 Нм |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 1000 / 2150 / 3000 / 3300 об/хв |
| Кількість ударів: | 0 – 1100 / 2600 / 3600 / 3800 уд/хв |
| Вага нетто / брутто: | 0,57 / 3,3 кг |
| Габарити упаковки: | 390×290×165 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний імпульсний гвинтоверт PROFI-TEC PID1820BL;
- Акумулятори PT2520MP (2.5 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 4 266 ₴










