Акція


Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC DTW500BL POWERLine (1×PT2040EP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
3 134 ₴
- В наявності
- Код: 007016
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC DTW500BL – потужний інструмент, призначений для закручування/відкручування різноманітних болтових з’єднань. Ударний механізм у парі з максимальним крутним моментом 350 Нм дозволяють працювати з великими кріпленнями, а також зривати заіржавілі і закислі болтові з’єднання.
Особливості акумуляторного гайковерта PROFI-TEC DTW500BL:
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виконанню інтенсивних завдань;
- Високоміцний корпус підвищує експлуатаційний період та витривалість пристрою;
- Ергономічна форма та продуманий дизайн сприяють комфортній експлуатації;
- Високий крутний момент та оптимальна сила удару забезпечують чудову продуктивність;
- Світлодіодне підсвічування робочої зони, забезпечує хорошу видимість під час роботи в темних умовах;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Діаметр хвостовика: | 1/2″ |
| Максимальний крутний момент: | 350 Нм |
| Кількість швидкостей роботи: | 4 |
| Кількість обертів холостого ходу: | 500 / 1200 / 1900 / 2200 об/хв |
| Кількість ударів: | 1000 / 1700 / 2400 / 2700 уд/хв |
| Розмір гвинта: | M6 – M22 |
| Вага нетто / брутто: | 0,97 / 2,8 кг |
| Габарити упаковки: | 440×215×240 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC DTW500BL;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Набір головок (13 / 17 / 19 / 21 мм);
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 3 134 ₴






