Акція


Акумуляторна пряма шліфувальна машина PROFI-TEC PDG36BL POWERLine (1×PT2040EP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
4 170 ₴
- В наявності
- Код: 006739
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна пряма шліфувальна машина PROFI-TEC PDG36BL – це витривалий та надійний інструмент для внутрішнього шліфування, видалення фарби з поверхонь, зачистки та чистової обробки на невеликих поверхнях та в місцях з обмеженим доступом.
Особливості акумуляторної прямої шліфувальної машини PROFI-TEC PDG36BL:
- Гумова накладка на корпусі редуктора знижує дію вібрації на руки користувача;
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виконанню інтенсивних завдань та не потребує оюслуговування;
- Зручний та ергономічний дизайн корпусу;
- Регульована швидкість обертання для найкращого результату обробки різних матеріалів;
- Вентиляційні отвори розташовані так, що потоки повітря спрямовані від оператора;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу: | 25000 об/хв |
| Діаметр цанги: | 6 мм |
| Максимальний діаметр шліфувальної головки: | 25 мм |
| Вага нетто / брутто: | 1,3 / 2,3 кг |
| Габарити упаковки: | 480×220×100 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторна пряма шліфувальна машина PROFI-TEC PDG36BL;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій;
- Набір ключів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 4 170 ₴





