Акція


Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT1225 для PPM-8012SCP (12 В / 2.5 Аг, високострумова, з індикатором)
960 ₴
- В наявності
- Код: 006722
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT1225 потужністю 12 В / 2.5 Аг, призначена для роботи з акумуляторною ексцентриковою полірувальною машиною PROFI-TEC PPM-8012SCP, відрізняється надійністю та високою тривалістю роботи.
Особливості акумуляторної батареї PROFI-TEC PT1225:
- Відсутність ефекту пам’яті;
- Міцна конструкція корпусу;
- Індикатор заряду;
- Захист від перегріву, перевантаження та повної розрядки;
- Посилена плата, елементи та контактна группа.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 12 В |
| Ємність акумулятора: | 2,5 Аг |
| Габарити упаковки: | 110×80×60 мм |
| Вага нетто / брутто: | 0,27 / 0,4 кг |
| Гарантія: | 6 місяців |
Комплект поставки:
- Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT1225;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 960 ₴






