Новинка


Мийка високого тиску Grasser 2618 BL Turbo
9 082 ₴
- В наявності
- Код: G0408
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Максимальна потужність: 2600Вт
- Максимальний тиск: 180 бар
- Робочий тиск: 140 бар
- Електродвигун: Асинхронний
- Продуктивність: 480 (8) л/год
- Вага нетто/брутто: 22/23 кг
- Довжина електричного кабелю: 5 м
Комплектація:
- Пістолет,
- струменева насадка,
- насадка "грязьова турбо-фреза",
- модернізована пінна насадка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шланга | 5 см |
| Обсяг | 0.037211 м. куб |
| Особливості | Забір води з ємності |
| Продуктивність | 5.5 л/мин |
| Тип двигуна | Колекторний |
- Ціна: 9 082 ₴

