Акційний розпродаж
-13%


Тринога Presto-PS для зрошувачів із зовнішнім різьбленням 1 1/4 дюйма, висота 100-140 см (14032)
3 281,59 ₴
2 854,98 ₴
- В наявності
- Код: 14032
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Тринога для зрошувачів Presto-PS (14032) використовується для створення переносних систем поливу зрошенням у комбінації з імпульсними зрошувачами 6011, 6015, 6006, 6008, 6009 і 6010. Підключення триноги до джерела водопостачання здійснюється за допомогою шланга діаметром 1 дюйм і адаптера з конектором. Регульована висота дощовиків від 100 до 140 см.
Переваги
- Універсальність завдяки широкому спектру використовуваних зрошувачів;
- Можливість регулювання висоти;
- Простота встановлення і перенесення;
- Виготовлена з металу, міцна і довговічна.
Коротка інструкція з монтажу триноги для дощувачів:
- Підключити гнучкий садовий шланг діаметром 1 1/4 дюйма за допомогою конектора та адаптера до джерела водопостачання;
- З'єднати протилежний кінець шланга і триногу за допомогою другого конектора;
- Накрутити дощувач на триногу (для моделі 6011, 6015, 6010, 6009 необхідний перехідник з 1 1/4 на 1,1/2 дюйма або на 1 дюйм);
- Встановити в місці поливу і відрегулювати висоту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Висота висування | 140 см |
| Діаметр різьби | 32 мм (1 1/4&27) |
| Об `єм | 0,0009 м? |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Прохідне підключення | немає |
| Підключення до конектора | немає |
| Тип | тринога для зрошувачів |
- Ціна: 2 854,98 ₴


