
Паяльник контактний 100 Вт, 230 В, 750 °C INTERTOOL RT-2010
332 ₴
- В наявності
- Код: RT-2010
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-2010
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Температура | 750 °С |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 0,290 кг |
| Об'єм | 0,001270 куб.м |
ОПИС
Цим паяльником, потужністю 100 Вт, паюють товстостінні деталі, радіатори тощо. Незамінний інструмент електромеханіків, електромонтажників, а також радіоаматорів і домашніх майстрів.
Особливості
- Довговічне, конусоподібне, знімне жало (d=7 мм);
- Безпечна, зручна ручка.
Нагрівальний елемент — ніхромова спіраль зі слюдою.
Паяльник зручно працювати, оскільки сам він легкий і невеликих розмірів.
Пайте впевнено!
Комплектація
Паяльник електричний
Підставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.255 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.001224 м. куб |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Температура | 750 град. |
- Ціна: 332 ₴





