Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0008
| Кількість в пачці | 13 шт. |
|---|---|
| Тип сталі | HSS-Co 5% |
| Твердість за шкалою Роквелла | 65-68 HRC |
| Діаметр свердла | 1.5; 2; 2.5; 3; 3.2; 3.5; 4; 4.5; 4.8; 5; 5.5; 6; 6.5 мм |
| Кут заточування | 135 ° |
| Вага | 0,140 кг |
| Об'єм | 0,000448 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кут заточування | 135 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.140 кг |
| Кількість в упаковці | 13 од |
| Обсяг | 0.000448 м. куб |
| Тип сталі | HSS-Co 5% |
- Ціна: 292 ₴


