
Набір свердел для металу HSS 13 шт INTERTOOL SD-0013
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0013
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0013
| Кількість в пачці | 13 ед. |
|---|---|
| Тип сталі | HSS |
| Діаметр свердла | 1.5-6.5 мм |
| Спіральне заточування | 20-30 ° |
| Кут заточування | 118 ° |
| Вага | 0,127 кг |
| Об'єм | 0,000266 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.114 кг |
| Кількість в упаковці | 13 од |
| Обсяг | 0.000162 м. куб |
| Тип сталі | HSS |
- Ціна: 113 ₴





