
Набір свердел для дерева 8 шт INTERTOOL SD-0208
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0208
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0208
| Тип | набір свердел |
|---|---|
| Кількість у наборі | 8 ед. |
| Діаметр свердла | 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 мм |
| Довжина свердла | 60; 75; 80; 90; 103; 108; 117 мм |
| Вага | 0,214 кг |
| Об'єм | 0,000432 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.210 кг |
| Обсяг | 0.000403 м. куб |
| Тип | набір свердел |
- Ціна: 64 ₴

