
Набір для встановлення замків, 2 шт INTERTOOL SD-0252
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0252
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0252
| Комплектація | Свердло корончасте 54 мм, свердло спіральне 22 мм, шестигранник 4 мм |
|---|---|
| Застосування | дерево |
| Кількість у наборі | 2 ед. |
| Тип | набір для встановлення замків |
| Вага | 0,286 кг |
| Об'єм | 0,000461 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.286 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 2 од |
| Комплектація | Свердло корончатое 54 мм, свердло спіральне 22 мм, шестигранник 4 мм |
| Обсяг | 0.000461 м. куб |
| Застосування | Дерево |
| Тип | набір для встановлення замків |
- Ціна: 159 ₴


