
Набір свердел по склу 5 од. 3-8 мм INTERTOOL SD-0276
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-0276
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0276
| Діаметр свердла | 3-8 мм |
|---|---|
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Тип | набір свердел |
| Вага | 0,090 кг |
| Об'єм | 0,000211 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.090 кг |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Обсяг | 0.000211 м. куб |
| Тип | набір свердел |
- Ціна: 109 ₴

