
Набір свердел по склу 8 од. 4-12 мм INTERTOOL SD-0278
229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-0278
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0278
| Діаметр свердла | 4-12 мм |
|---|---|
| Кількість в пачці | 8 ед. |
| Тип | набір свердел |
| Вага | 0,190 кг |
| Об'єм | 0,000300 куб.м |
ОПИС
У комплекті:
D L
4 мм х 65 мм
5 мм х 65 мм
6 мм х 65 мм (2 шт.)
8 мм х 70 мм (2 шт.)
10 мм х 80 мм
12 мм х 80 мм
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.190 кг |
| Кількість в упаковці | 8 од |
| Обсяг | 0.0003 м. куб |
| Тип | набір свердел |
- Ціна: 229 ₴

