
Свердло алмазне трубчасте для скла та кераміки 8 мм INTERTOOL SD-0346
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0346
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0346
| мінімальне замовлення 2 шт. | |
| Цeна | Ціна вказана за 1 шт. |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Тип | свердло трубчасте |
| Вага | 0,009 кг |
| Об'єм | 0,000030 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.009 кг |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Тип | свердло трубчасте |
| Цeна | Ціна за 1 шт. |
- Ціна: 25 ₴


