
Зубило для каменю SDS 20 мм, 250x14 мм INTERTOOL SD-0411
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0411
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.270 кг |
| Довжина зубила | 250 мм |
| Обсяг | 0.000227 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | SDS Plus |
| Ширина підстави | 20 мм |
| Ширина робочої частини | 14 мм |
- Ціна: 65 ₴



