
Зубило для каменю SDS 40 мм, 280x17мм INTERTOOL SD-0415
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0415
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0415
| Тип | зубило плоске |
|---|---|
| Тип кріплення | SDS Plus |
| Довжина зубила | 280 мм |
| Ширина робочої частини | 17 мм |
| Ширина основи | 40 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 0,520 кг |
| Об'єм | 0,000287 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.520 кг |
| Довжина зубила | 280 мм |
| Обсяг | 0.000287 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | SDS Plus |
| Ширина підстави | 40 мм |
| Ширина робочої частини | 17 мм |
- Ціна: 115 ₴



