
Свердло корончасте для бетону 65 мм INTERTOOL SD-0421
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-0421
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0421
| Тип | SDS Plus |
|---|---|
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр коронки | 65 мм |
| Вага | 0,500 кг |
| Об'єм | 0,000508 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.500 кг |
| Діаметр коронки | 65 мм |
| Обсяг | 0.000508 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | SDS Plus |
- Ціна: 106 ₴




