
Свердло корончасте для бетону 80 мм INTERTOOL SD-0422
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-0422
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0422
| Тип | SDS Plus |
|---|---|
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр коронки | 80 мм |
| Вага | 0,700 кг |
| Об'єм | 0,000650 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.800 кг |
| Діаметр коронки | 80 мм |
| Обсяг | 0.000774 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | SDS Plus |
- Ціна: 129 ₴







