
Піка для каменю HEX 30*410 мм INTERTOOL SD-0461
380 ₴
- В наявності
- Код: SD-0461
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0461
| Тип | зубило пікоподібне |
|---|---|
| Довжина: | 410 мм |
| Діаметр линви | 30 мм |
| Тип кріплення | HEX |
| Вага | 1,600 кг |
| Об'єм | 0,000979 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр троса | 30 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Обсяг | 0.000979 м. куб |
| Тип | зубило пікоподібне |
| Тип кріплення | HEX |
- Ціна: 380 ₴


