
Зубило для каменю HEX 30*410 мм, ширина 39 мм INTERTOOL SD-0462
360 ₴
- В наявності
- Код: SD-0462
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина зубила | 410 мм |
| Обсяг | 0.000979 м. куб |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | HEX |
| Ширина підстави | 30 мм |
| Ширина робочої частини | 39 мм |
- Ціна: 360 ₴


