
Свердло для бетону 5x85 мм під ударний дриль Sand Blaster INTERTOOL SD-4105
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-4105
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-4105
| Застосування | для цегли та бетону |
|---|---|
| Покриття | Sand Blaster |
| Діаметр свердла | 5 мм |
| Довжина свердла | 85 мм |
| Вага | 0,012 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.012 кг |
| Діаметр свердла | 5 мм |
| Довжина свердла | 85 мм |
| Покриття | Sand Blaster |
| Застосування | для цегли та бетону |
- Ціна: 10 ₴

