
Свердло для металу 4,5 мм HSS INTERTOOL SD-5045
8 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SD-5045
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5045
| Тип сталі | HSS |
|---|---|
| Діаметр свердла | 4,5 мм |
| Довжина свердла | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 47 мм |
| Кут заточування | 118 °C |
| Спіральне заточування | 20-30 °С |
| Вага | 0,011 кг |
| Об'єм | 0,000006 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 47 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.011 кг |
| Діаметр свердла | 4.5 мм |
| Довжина свердла | 80 мм |
| Тип сталі | HSS |
- Ціна: 8 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



