
Свердло для металу 6 мм HSS INTERTOOL SD-5060
12 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: SD-5060
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5060
| Тип сталі | HSS |
|---|---|
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Довжина свердла | 93 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Кут заточування | 118 °C |
| Спіральне заточування | 20-30 °С |
| Вага | 0,013 кг |
| Об'єм | 0,000024 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.013 кг |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Довжина свердла | 93 мм |
| Тип сталі | HSS |
- Ціна: 12 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



