Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5080
| Тип сталі | HSS |
|---|---|
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Довжина свердла | 117 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кут заточування | 118 °C |
| Спіральне заточування | 20-30 °С |
| Вага | 0,029 кг |
| Об'єм | 0,000044 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.029 кг |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Довжина свердла | 117 мм |
| Тип сталі | HSS |
- Ціна: 23 ₴




