
Свердло для металу подовжене DIN 340 1,5 мм HSS INTERTOOL SD-5215
6 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: SD-5215
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5215
| Вага | 1,000 кг |
|---|---|
| Тип сталі | HSS |
| Діаметр свердла | 1,5 мм |
| Довжина свердла | 70 мм |
| Покриття | полірована сталь |
| Кут заточування | 118 град |
| Спіральне заточування | 20-30 град |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62 HRC |
| Об'єм | 0,000006 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр свердла | 1.5 мм |
| Довжина свердла | 70 мм |
| Покриття | полірована сталь |
| Тип сталі | HSS |
- Ціна: 6 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



