
Набір полотен 5 од. Робоча довжина 90 мм, для дерева та ламінату INTERTOOL SD-5995
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-5995
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5995
| Застосування | дерево |
|---|---|
| Загальна довжина | 116 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Крок зуба | 2-3 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,055 кг |
| Об'єм | 0,000051 куб.м |
ОПИС
Пиляльне полотно для електричного лобзика SD-5995 має високу міцність і еластичність. Загальна довжина полотна становить 116 мм, а робоча довжина — 90 мм. Це полотно підходить для пиляння деревних матеріалів і їх складників. Крок зуба дорівнює 2-3 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.055 кг |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 116 мм |
| Застосування | Дерево |
- Ціна: 128 ₴

