
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 75 мм, для дерева, ламінату, пластику. INTERTOOL SD-5996
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-5996
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5996
| Застосування | дерево та пластик |
|---|---|
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Крок зуба | 2.5 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,047 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
ОПИС
Полотно пиляльне для лобзика SD-5996 підходить для розпилювання як дерева, так і пластику. Це полотно вирізняється високою міцністю й надійністю. Загальна довжина полотна становить — 100 мм, а робоча довжина — 75 мм. Крок зуба дорівнює 2.5 мм. Полотно постачається в картонному пакованні з верхнім тримачем. Кількість полотен у пакованні — 5 од.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.047 кг |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Застосування | дерево та пластик |
| Крок зуба | 2.5 мм |
- Ціна: 89 ₴

