
Полотно пиляльне для лобзика робоча довжина 75 мм, для роботи з деревом INTERTOOL SD-5997
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-5997
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5997
| Застосування | дерево та пластик |
|---|---|
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Крок зуба | 2.5 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,045 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
ОПИС
Пиляльне полотно для дерева та пластику для електричних лобзиків SD-5997 має загальну довжину 100 мм. Робоча довжина полотна становить — 75 мм. Крок зуба полотна дорівнює 2.5 мм. Пиляльне полотно SD-5997 вирізняється високою якістю вироблення й можливістю зворотного різання. Полотно INTERTOOL для електричних лобзиків комплектується в картонну коробку. Кількість полотен у пакованні — 5 одиниць.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.045 кг |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Застосування | дерево та пластик |
| Крок зуба | 2.5 мм |
- Ціна: 89 ₴

