
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм. INTERTOOL SD-5998
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-5998
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5998
| Застосування | дерево та пластик |
|---|---|
| Загальна довжина | 77 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Крок зуба | 1.4 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,030 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
ОПИС
Пиляльне полотно SD-5998 — витратний матеріал електричного лобзика, який призначений для роботи з деревом і пластиком. Полотно має спеціальну форму, завдяки чому досягається мінімальна відстань між зубами. Загальна довжина полотна становить 77 мм, а робоча — 50 мм. Полотно постачається в картонному пакованні. Кількість полотен у пакованні — 5 одиниць.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.030 кг |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Застосування | дерево та пластик |
| Крок зуба | 1.4 мм |
- Ціна: 69 ₴

