
Набір полотен 5 од. Робоча довжина 75 мм, для роботи з деревом, ламінату, пластику INTERTOOL SD-5999
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-5999
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5999
| Застосування | дерево та пластик |
|---|---|
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Крок зуба | 4 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,043 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
ОПИС
Полотно пиляльне для дерева та пластику SD-5999 має збільшену відстань між зубами, рівну 4 мм. Така відстань свідчить про можливість грубшого різання дерева або пластику, порівнюючи з полотном, зубці якого розташовані на відстані 2-2.5 мм. Загальна довжина полотна становить 100 мм, а робоча довжина — 75 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.043 кг |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Застосування | дерево та пластик |
| Крок зуба | 4 мм |
- Ціна: 89 ₴

