
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм. INTERTOOL SD-6001
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-6001
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-6001
| Застосування | дерево та пластик |
|---|---|
| Загальна довжина | 77 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Крок зуба | 2 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,035 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
ОПИС
Пиляльне полотно — це витратний матеріал для електричного лобзика. Це полотно призначене для роботи з деревом і пластиком. Відстань між зубами 2 мм свідчить про високу чистоту пропилу. Загальна довжина полотна SD-6001 становить 77 мм, а його робоча частина — 50 мм. Кількість полотен у пакованні — 5 од.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.035 кг |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Застосування | дерево та пластик |
| Крок зуба | 2 мм |
- Ціна: 69 ₴

