
Набір полотен 5 од. Робоча довжина 75 мм. INTERTOOL SD-6002
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-6002
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-6002
| Застосування | дерево |
|---|---|
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Крок зуба | 4 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,049 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
ОПИС
Полотно пиляльне для електричного лобзика з можливістю оброблення деревини. Його робоча довжина становить 75 мм, а загальна довжина — 100 мм. Відстань між зубами полотна — 4 мм. Полотна постачаються в картонному пакованні. Кількість полотен у пакованні — 5 од.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.049 кг |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Застосування | Дерево |
| Крок зуба | 4 мм |
- Ціна: 54 ₴

