
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 90 мм. INTERTOOL SD-6003
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-6003
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-6003
| Застосування | дерево та пластик |
|---|---|
| Загальна довжина | 116 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Крок зуба | 3 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,048 кг |
| Об'єм | 0,000051 куб.м |
ОПИС
Пиляльне полотно для електролобзика SD-6003 дає змогу працювати з деревом і пластиком. Середня відстань між зубцями, що дорівнює 3 мм, оптимально підходить для виконання чіткого та рівного пропилювання. Загальна довжина полотна становить 116 мм, а робоча довжина — 90 мм. Полотна в кількості 5 од. укомплектовані в картонну коробку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.048 кг |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 116 мм |
| Застосування | дерево та пластик |
| Крок зуба | 3 мм |
- Ціна: 99 ₴

