
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм. INTERTOOL SD-6009
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-6009
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-6009
| Застосування | метал |
|---|---|
| Загальна довжина | 77 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Крок зуба | 2 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,030 кг |
| Об'єм | 0,000027 куб.м |
ОПИС
Пиляльне полотно для металу INTERTOOL SD-6009 призначене для розпилювання аркушів металу завтовшки 2-5 мм. Після пиляння залишається рівний розріз завдяки кроку зуба 2 мм. Загальна довжина полотна для металу становить 77 мм, а його робоча частина — 50 мм. Цієї довжини досить, щоб розпиляти метал завтовшки 2-5 мм. Кількість полотен у пакованні — 5 од.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.030 кг |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Застосування | метал |
| Крок зуба | 2 мм |
- Ціна: 80 ₴

