
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 75 мм. INTERTOOL SD-6010
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-6010
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-6010
| Застосування | метал |
|---|---|
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Крок зуба | 1.2-2.6 мм |
| Кількість в пачці | 5 ед. |
| Вага | 0,040 кг |
| Об'єм | 0,000043 куб.м |
ОПИС
Пиляльне полотно SD-6010 для електричного лобзика призначене для пиляння тонколистового металу. Змінний крок зуба полотна 1.2-2,6 мм забезпечує можливість розпилювання листового металу завтовшки 2-5 мм, а також інших профільних матеріалів завтовшки до 30 мм. Для досягнення максимальної продуктивності робоча частина полотна обмежена 75 мм. Тоді як загальна довжина полотна — 100 мм. Полотна в кількості 5 од. комплектуються в міцну картонну коробку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.040 кг |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Застосування | метал |
- Ціна: 118 ₴

