
Комплект: Свердло корончасте для бетону 65 мм + Перехідник SDS Plus 100 мм INTERTOOL SD-7065
255 ₴
- В наявності
- Код: SD-7065
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-7065
| Тип | SDS Plus |
|---|---|
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100 мм |
| Діаметр коронки | 65 мм |
| Вага | 0,730 кг |
| Об'єм | 0,000507 куб.м |
ОПИС
Комплект INTERTOOL SD-7065 для перфораторів складається з: 65 мм коронки для бетону, перехідника SDS-Plus 100 мм із центрувальним свердлом. Сама коронка обладнана твердосплавними напайками. Інструменти виготовлені зі сталі марки 40 Cr. Твердість коронки за шкалою Роквелла — 53-54 HRC, а твердість наконечника — 90 HRC.
Особливості
Виготовлено з високоякісної сталі,
У комплекті перехідник SDS plus.
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.730 кг |
| Діаметр коронки | 65 мм |
| Довжина хвостовика | 100 мм |
| Обсяг | 0.000507 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | Перехідник |
- Ціна: 255 ₴






