
Комплект: Свердло корончасте для бетону 120 мм + перехідник SDS-plus 100 мм INTERTOOL SD-7120
695 ₴
- В наявності
- Код: SD-7120
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-7120
| Тип | SDS Plus |
|---|---|
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100 мм |
| Діаметр коронки | 120 мм |
| Вага | 1,462 кг |
| Об'єм | 0,001080 куб.м |
ОПИС
Корончасте свердло для бетону INTERTOOL SD-7120 — інструмент, який дає змогу створювати необхідні отвори якісно, швидко та з мінімальними зусиллями. Свердло складається зі сталевої основи та напайок, з діаметром коронки 120 мм. Також у комплекті зі свердлом перехідник SDS-Plus, довжина хвостовика 100 мм. Комплект застосовується для свердління за цеглою та бетоном. Купити цей комплект прагне безліч наших клієнтів через його чудову якість і доступну ціну.
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.462 кг |
| Діаметр коронки | 120 мм |
| Довжина хвостовика | 100 мм |
| Обсяг | 0.00108 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | Перехідник |
- Ціна: 695 ₴



