
Набір плашок 4 шт. для нарізування різі 1/2"; 3/4"; 1"; 1 1/4" INTERTOOL SD-8004
1 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-8004
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8004
| Тип | набір плашок |
|---|---|
| Кількість | 4 ед. |
| Розміри | 1/2"; 3/4"; 1"; 1.25" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 4,670 кг |
| Об'єм | 0,007277 куб.м |
ОПИС
Слюсарний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 4.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | 4 шт |
| Обсяг | 0.007277 м. куб |
| Тип | Набір плашок |
- Ціна: 1 300 ₴






