
Плашка 1/2" INTERTOOL SD-8010
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-8010
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8010
| Тип | плашка |
|---|---|
| Розміри | 1/2" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,586 кг |
| Об'єм | 0,000343 куб.м |
ОПИС
Слюсарний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.586 кг |
| Обсяг | 0.000343 м. куб |
| Тип | Плашка |
- Ціна: 240 ₴

