Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8013
| Тип | плашка |
|---|---|
| Розміри | 1.25" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,792 кг |
| Об'єм | 0,000614 куб.м |
ОПИС
Слюсарний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.000614 м. куб |
| Вага | 0.792 кг |
| Тип | Плашка |
- Ціна: 214 ₴


