Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8016
| Комплектація | без ручки |
|---|---|
| Тип | храповий механізм під плашку |
| Розміри | 1/2"-1 1/4" |
| Вага | 0,972 кг |
| Об'єм | 0,000504 куб.м |
ОПИС
Слюсарний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.972 кг |
| Комплектація | без ручки |
| Обсяг | 0.000504 м. куб |
| Тип | храпових механізм під плашку |
- Ціна: 299 ₴







