
Плашка M12x1,75 мм INTERTOOL SD-8234
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-8234
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8234
| Тип | плашка |
|---|---|
| Розмір | М12x1,75 мм |
| Вага | 0,078 кг |
| Об'єм | 0,000129 куб.м |
ОПИС
Слюсарний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.078 кг |
| Обсяг | 0.000129 м. куб |
| Тип | Плашка |
- Ціна: 89 ₴



