
Тримач для плашок 38*14 мм INTERTOOL SD-8415
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-8415
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8415
| Тип | тримач для плашок |
|---|---|
| Сумісність | SD-8234 (M12x1.75); SD-8236 (M12x1,25); |
| Розміри | 38*14 мм |
| Вага | 0,322 кг |
| Об'єм | 0,000792 куб.м |
ОПИС
Слюсарний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.322 кг |
| Обсяг | 0.000792 м. куб |
| Сумісність | SD-8234 (M12x1.75); <br> SD-8236 (M12x1,25); |
| Тип | тримач для плашок |
- Ціна: 175 ₴





