Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.090 кг |
| Діаметр бура | 10 мм |
| Довжина бура | 210 мм |
| Довжина хвостовика | 50 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 34 ₴


